Hakkımızda

Premier Events Group

Profesyonel Fuar Organizasyonları

20 yılı aşkın deneyimiyle sektörel ve sektörler arası fuar organizasyonları konusunda profesyonel destek alabileceğiniz PEG ekibi, fikir ve proje aşamasından, planlama ve operasyona tüm süreçlerinde benzersiz ve kaliteli bir etkinlik düzenlemenizi sağlayacaktır.

Kongre ve Konferanslar

Profesyonel içerik ekibi ve organizasyonel tecrübesi ile PEG; kongre, konferans ve zirve etkinliklerinizin bütün aşamalarında kurumunuza ve size ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

360 Derece Etkinlik Yönetimi

Etkinliği oluşturan bütün bileşenlerle ilgili çözüm üreten profesyonel ekibiyle PEG; çok boyutlu bir hizmet anlayışı ile proje geliştirmektedir. Proje ürettiğimiz ve partner olduğumuz tüm profesyonel kurumlarla 360 derece çok yönlü bir partnerlik anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Fark Yaratan Çözümler

Uzmanlaştığımız teknoloji, inovasyon, ar-ge, şehircilik, eğitim konuları başta olmak üzere, tüm konular ve sektörlerdeki fuar ve kongre etkinliklerinizde; proje aşamasından etkinlik gününe ve sonrasına kadar fark yaratan, yenilikçi çözümler ve fikirlerle yanınızdayız.“

Biz Kimiz?

PEG / Premier Events Group, Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği başarılı fuar, kongre ve konferanslarda yüksek müşteri memnuniyeti elde ederek sektörün lider organizasyon firması olmayı başarmıştır.

Bakanlıklar, Üniversiteler, Meslek Grupları, farklı sektörlerin lider kurumlarının iş birliği ile PEG, konusunda uzman ekibi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında fuarcılık ve kongre alanında birçok başarılı organizasyon gerçekleştirmiştir.

20 yılı aşan fuarcılık tecrübesi ile hizmet veren PEG, özellikle eğitim, teknoloji, inovasyon, sanayi, yapı ve şehircilik alanlarındaki etkinlikler konusunda uzmanlaşmıştır.

Neden PEG?

Fuar ve kongre organizasyonunun gerektirdiği tüm detaylara hakim olmakla birlikte farklı organizasyonlarda kazandığımız tecrübeyi yeni projelere uygulamaya hazır ekibimiz, sizlere özel çözümler sunma konusunda en önemli avantajımızdır.

Rakamlarla PEG

20
Yıllık Tecrübe
38
Tamamlanan Proje
94
Müşteri Memnuniyeti
500
Referans Kurum