Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri

Premier Events Group

Geleceği inşa etmek büyük ölçüde daha modern, sağlıklı, güvenli,konforlu, verimli, tasarruflu, çevreci, teknolojik, sürdürülebilir özellikleri barındıran geleceğin şehir ve yapılarını inşa etmekten geçiyor.

Ülkemizin potansiyelini ortaya çıkaran, güçlü ve rekabetçi bir ülke olmasını sağlayacak nitelikte kalkınma projelerini hayata geçirmek yeni bir yaşam ekonomisinin de oluşmasına yol açacak ve böylece özlenen refah toplumu da yaratılmış olacak. Daha yaşanabilir bir gelecek tasarımı oluştururken, tarihsel coğrafi, kültürel ve sosyolojik değerlerimizi de çağdaş formlarda yorumlayarak geçmişten geleceğe sağlam bir köprü kurmak gerekiyor.

İşte bu noktada başta siyasiler olmak üzere kamu kurumu yetkilileri, düzenleyici kuruluşlar, iş dünyası temsilcileri, yerel yöneticiler, yapı ve inşaat sektörü temsilcileri, müteahhitler, mimar ve mühendisler, akademisyenler, eğitimciler, danışmanlar, altyapı ve teknoloji şirketleri, yapı malzemeleri şirketleri vb. bir araya getiren Geleceğin Yapıları Geleceğin Şehirleri Zirvesi ve Fuarı akıllı teknolojiler eksenindeki yeni şehir yaşamını çok boyutlu olarak ele alan bir etkinliktir.